e-Learningové kurzy MAKOM


Časté otázky

Co se děje s mými osobními údaji?

Vzhledem k tomu, že zpřístupnění e-learningovýh kurzů Klientovi je podmíněno poskytnutím osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Zákon o ochraně osobních údajů“), zavazuje se Provozovatel zpracovávat osobní údaje Klienta výhradně pro identifikační účely a při nakládání s nimi plnit a dodržovat veškeré povinnosti stanovené platnými právními předpisy, zejména pak Zákonem o ochraně osobních údajů.Osobní údaje u běžných kurzů vůbec neshromažďujeme. Pokud však chcete vystavit osvědčení, budeme údaje potřebovat.

Co když zapomenu heslo?

Pokud zapomenete heslo, kontaktujte mailem našeho projektového manažera a on vám pomůže.stehlik@businesslink.cz

Dostanu osvědčení nebo certifikát?

Osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu Poradce pro výživu zasíláme úspěšným absolventům automaticky poštou. U ostatních kurzů je zasíláno osvědčení na vyžádání a po předchozí domluvě. Neděje se tak automaticky.

Máte skutečně akreditaci MŠMT pro rekvalifikaci v kombinované formě?

Akreditace MŠMT pro rekvalifikační kurz Poradce pro výživu je udělena pro kombinovanou formu tj. e-learningové kurzy a prezenční soustředění, které organizujeme jako víkendová. Nemusíte si brát žádnou dovolenou.

Kde si mohu ověřit, že máte akreditaci?

Na webových stránkách Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy www.msmt.cz, je v sekci vzdělávání a následně rekvalifikace Databáze udělených akreditací.

Jak se dozvím výsledek testu?

Výsledek v testu obdržíte mailem, který vám bude automaticky doručen. Vaše úspěšnost bude vyjádřena v procentech.

ESF, Evropská unie, Operační program lidské zdroje, esfr, investice do rozvoje vzdělávání

BUSINESS LINK network | NETWORKING x4u cms | EDGERING webdesign © 2010