e-Learningové kurzy MAKOM


Interní tým

Ing. Miluše Jurošková, CSc.

Lektorka a konzultantka Business Link, certifikovaná poradkyně pro benchmarking. Je registrována v Národním registru poradců pro oblasti lidské zdroje, benchmarking a dotační management. Byla jednou z trenérek tříletého programu britského Know How Fund \"Training of Management Trainers\". V roce 1996 získala certifikát \"Institut of Personnel and Development\" Absolvovala zahraniční stáže ve vzdělávacích firmách v Anglii, v Nizozemí, Belgii, Německu a Irsku. V Japonsku absolvovala v roce 1999 kurz Corporate Management. V rámci ESF byla hodnotitelkou projektů OP Profese, Zvyšování konkurenceschopnosti a adaptability a Další vzdělávání. Byla koordinátorkou dvouletého projektu EU Grundtvig 2 v oblasti tréninku soft skills. V rámci projektu NetTrain je partnerkou projektu a je členkou mezinárodního týmu lektorů pro Networking.

Dagmar Stehlíková

Stará se o implementaci obsahu kurzů do e-learningového prostředí. Přestože se s ní pravděpodobně osobně nesetkáte, bez ní byste nemohli nemohli e-learningové kurzy studovat.

Bc. Vlastimil Lysák

Poradce pro výživu, lektor kurzů Sportovní výživa, Výživové doplňky pro úspěch ve sportu a při úbytku váhy. Absolvoval obor Regenerace a výživa ve sportu (Fakulta sportovních studií, Masarykova univerzita Brno), výkonostní sportovec, zaměřuje se na vytrvalostní i silové sporty, osobní trenér a fitness trenér, vede skupinové lekce spinning, bodyforming, bosu, power pump, bootcamp aj.

Bc. Ivana Jurošková

Projektová manažerka projektů Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost Rozvoj mezioborových znalostí technologických a IT start up firem CZ.1.07/3.2.04/03.00251 a V minulosti byla také projektová manažerka projektu Networking Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost Mezinárodní spolupráce.

Ing. Jeanne Bočková Kašpaříková, MBA

Dlouhodobě spolupracujeme v oblasti firemní strategie, jejího zavádění a komunikace, Balanced Score Card, strategických analýz a řízení firemní image. Je autorkou obsahu kurzů Marketing služeb, Psaní textů na web v projektu Marketing pro OSVČ a mikrofirmy a e-learningových kurzů Byznys plán pro začínající podnikatele a Feng shui pro život a podnikání.

Ing. Ivan Juroška

Poradce pro firemní strategii, rozvoj obchodu a vnitrofiremní audity. Je specialistou pro analýzy tržní hodnoty firem a oceňování firem. Je hodnotitelem projektů Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Je manažerem projektů ESF.

Odborná spolupráce na projektech

Mgr. Magdalena Čevelová, MBA

Marketingová čarodějnice, poradkyně a lektorka. Specializuje se na marketing malých firem, živnostníků a nezávislých profesionálů. Vede kurzy marketingu v Praze.

Ing. Michal Hrbotický

Poradce pro management, krizový management a řízení a zvyšování prodeje se zkušenostmi ve významných českých a mezinárodních firmách např. Executive Director Sales Czech Republic at Czech Airlines, Director International Sales at Czech Airlines, General Manager at Meditrade, Ltd., Bestfoods / Unilever, GfK.

Ing. et Ing. Šárka Šafratová

Autorka e-learningových kurzů Ekonomicko-finanční řízení stavebních projektů, Řízení rizik stavebních projektů, Finanční plán pro neekonomy a Investiční projekty - příprava a hodnocení developerských projektůPoradkyně v oblasti controlingu.

ESF, Evropská unie, Operační program lidské zdroje, esfr, investice do rozvoje vzdělávání

BUSINESS LINK network | NETWORKING x4u cms | EDGERING webdesign © 2010