Koučování a mentoring

Leadership koučink

Máte pocit, že nemáte na nic čas, cítíte syndrom vyhoření a odkládáte svůj život na zítra nebo příští měsíc.

Chcete efektivně a lépe a efektivně nastavit cíle, vést lidi a ne je pouze úkolovat, získat více času,lepší výsledky, zlepšit komunikaci a spokojenost.

Záleží jen na vás, co právě vy chcete udělat právě teď.

 

 

Talent management

Tým je tak silný, jak je silný jeho nejslabší člen. Můžeme rozvíjet slabé stránky podřízených, ale také znát a maximálně využívat potenciál svých podřízených.

Propojte talent a potenciál zaměstnanců s prací, kterou právě oni dělají, tak aby úspěšně dosahovali cílů společnosti.

Startupy

Máš převratné řešení, jak vyřešit hladomor, znečištění oceánu plasty, letecký motor bez emisí nebo nápad na mobilní aplikaci, která změní svět a koupí si ji všichni? Třeba to vyjde, ale můžeme ti v začátku pomoci.

U nás se setkávali a pracovali na svých nápadech startupisti. Snídaně do postele a Den D. Brože ve formě zajíců a jelenů. Taxislužba, kde se nekrade, prehistorický předchůdce Uber, který vyhynul jako mamuti. Effortix, který ti umožní vytvořit si vlastní aplikaci.

 

Mentoring

Proč máme mentoring ve svém portfoliu?

Protože mentoringu věříme a máme s ním zkušenosti z obou stran. Miluše Jurošková, jednatelka Business Link, sama kdysi získala obohacující osobní zkušenost s mentoringem. V rámci dvouletého projektu Mentor Athena ji vedla zkušená mentorka Eva Wikner Granhnstrom ze švédské společnosti Heimer & Co Advertising Agency. Projekt pro všechny představoval významný krok v jejich osobním a profesním rozvoji, proto předáváme myšlenku mentoringu v rámci českých firem i startupů.